Frýdek-MístekFrýdek-MístekFrýdek-Místek

Jak vypadá ideální prostor k žití? Co v našem městě chybí a co se vám tady líbí? V sobotu 19. 9. 2015 od 15,00 do 19,00 na starém autobusovém nádraží zažijte Frýdek-Místek jinak!  


Během sobotního odpoledne se staré autobusové nádraží změní v místo k sousedskému setkání, jehož hlavním tématem bude veřejný prostor v našem městě. Připravujeme pro vás brainstormingové tabule, pro děti malování ideálního města, křest prvního městského veřejného klavíru a pestrý hudební program. Vystoupí například kapely Tykráso, Plyš a další. Společně s muzikanty se můžete vydat na okružní jízdu městem v některých projíždějících linkách MHD - speciální jízdní řád bude vyvěšen na místě. Vítán je každý, kdo by se chtěl zastavit s nápadem, buchtou nebo jenom tak na kus řeči!


V případě nepříznivého počasí se akce koná pouze v autobusech MHD.


Místní organizátor

HanaMagdoňová776 516 939hana.magdonova@kulturafm.cz
Odkaz: ..

Další lokality

Program 19.9.

15:00Dílny

Fárej za Cineport

Výtvarná dílna pro děti, možnost zakoupení všelikých módních a jiných doplňků, které nesmí chybět žádnému milovníku filmového umění.

Výtěžek jde na kampaň Fárej za Cineport!

15:00Hudba

1. okružní jízda autobusová

V 15:08 můžete na starém autobusáku (Pol. obětí) nastoupit s našimi muzikanty na autobus č. 1 a vydat se na okružní jízdu naším městem, kterou bude doprovázet hudební produkce. Jízdní řád dalších jízd bude viset na startovní zastávce (Politických obětí).

15:00Pro děti

Namaluj své ideální město!

Malování křídami na zem - přijďte nám ukázat, jak si představujete ideální prostor k žití!

15:00Ostatní

křest prvního veřejného městského klavíru

Po celou dobu akce bude na místě přítomen náš nový veřejný městský klavír. Hudební nadšenci zváni k jeho pokřtění svou hrou!

15:00

Tykráso

hudební produkce na starém autobusáku

16:00

Plyš

hudební produkce na starém autobusáku

17:00Hudba

Masox a Nicky

hudební produkce na starém autobusáku

18:00Hudba

společný jam všech muzikantů

Hudební produkce na starém autobusáku - přijďte si s námi zazpívat!