PrahaPraha 11Chodov

Připravujeme pro vás aktivity, které zapojí všechny vaše smysly. Čeká na vás dobré a zdravé jídlo a pití, sportovní vyžití, potrápíte své mozkové buňky při zpívání španělské písně a hraní deskových her či čtení knih, pokocháte se tanečními vystoupeními a též budete moci zapojit své umělecké vlohy při výtvarných workshopech. Po celý den si můžete přijít zahrát naše deskové hry, nebo ještě lépe přinést ty vaše oblíbené a zahrát si je společně s námi. Přineste knihu, kterou jste již přečetli a chcete poslat dál do světa a nebo vyměnit za jinou. Pojďte si připomenout, jak se skáče guma. A můžete se přitom nechat ozdobit třpytivým tetováním :) Přineste si vlastní hudební nástroj a můžeme si společně zahrát a zazpívat.  Máte doma něco, co je vám líto vyhodit a myslíte si, že by to třeba zrovna váš soused využil? Přineste to s sebou a pokuste se to směnit nebo prodat na našem bleším trhu. Vždycky jste se toužili naučit španělsky a nenašli jste dost odvahy? Navštivte náš španělský koutek, zazpívejte si s námi a naučte se základní fráze.  Potěšením pro uši a oči bude vystoupení GJ teamu se street dance, v Taneční show dále vystoupí naše vynikající pole dance tanečnice Alexandra Kalousová. Samozřejmě budete mít následně možnost si s ní Pole dance sami vyzkoušet. A s Karolínou ze Sport Centra Chodov si můžete zacvičit jógu pod širým nebem. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší. Pro děti budou připraveny omalovánky, pro větší pak výroba bylinkového pytlíku a malovaného kamínku- Během celého dne budete mít možnost ochutnat veganské občerstvení a pohovořit o veganských receptech. Můžete také využít příležitost a navštívit zahradní slavnost v přilehlém Domově pro seniory.

Místní organizátor

AlžbětaTichá720 400 349alzbeta.ti@seznam.cz
Zobrazit lokalitu na mapě

Program 19.9.

11:00Pro děti

Glitterové tetování

Pořiďte si originální třpytivé tetování, které můžete smýt až se vám okouká. 

11:00Pro děti

Montessori aktivity a soutěž pro děti a rodiče s RC Babočka

11:00Dílny

Výtvarná dílna

Výrobky pro všechny generace...omalovánky, bylinkový pytlíček, malovaný kamínek, hračky pro kočičky....

11:00Ostatní

Koutek deskových her

Společné hraní oblíbených her. Doneste si své oblíbené, nebo využijte hry, které budou dostupné na místě. 

11:30Sport

Pole dance s Alexandrou Kalousovou 5. ženou v elite Mistrovství ČR v Pole Sport 2015

Alex předvede své akrobaticko-taneční vystoupení a pak vám dá možnost vyzkoušet si pole dance osobně. 

15:00Sport

Jóga s Karolínou ze Sport Centra Chodov

Cílem jakékoliv formy jógy je harmonické fungující fyzické tělo a správné proudění životní energie v něm, dále pak stabilní, klidná a vnímavější mysl. Na fyzické úrovni nás učí naslouchat svému tělu, porozumět mu a také ho zbytečně nepřepínat. Díky cvičení se tělo stává odolnější, silnější a pružnější. Učí nás pracovat s dechem, rozproudit a zharmonizovat energii ve svém těle. Ten, kdo ovládl své fyzické tělo, svůj dech, ovládá i nervy a myšlenky. Správně dýchat je velmi důležité. Kromě dechu souvisí životní energie i s myslí. Aby se stala naše mysl vnímavější a stabilnější je třeba ji zklidnit. Při cvičení hathajógy si každý najde to co je v danou chvíli pro něj důležité – tělo, dech, mysl a nebo spojí vše v jedno.

16:00

Břišní pekáč se Sport Centrem Chodov

Přijďte si zaposilovat na čerstvém vzduchu! Pohodlné oblečení na cvičení na sebe, podložky si můžete půjčit u nás. 

17:00Ostatní

Španělský koutek

Pojďte ochutnat a poslechnout Španělsko....

18:00

Pole dance s Alexandrou Kalousovou 5. ženou v elite Mistrovství ČR v Pole Sport 2015

Alex předvede své umění při akrobatickém a tanečním vystoupení na tyči a poté si bude každý moci vyzkoušet, co sám dokáže pod její instruktáží. 

Lokální partneři