PrahaPraha 11Háje

Občanské sdružení „TROJMEZÍ Chodovec, Hostivař, Záběhlice“ ve spolupráci se společností KOKOZA, o.p.s. vás srdečně zvou na akciKULTURNÍ KAVÁRNA JIŽNÍ MĚSTO – HÁJEna které na vás čeká skvělý kulturní program a bohaté občerstvení.Kdy:  neděle 20.9. 2015 ve 12:00Kde:  lávka u metra Háje u křižovatky ulic Opatovská a Bajkonurská (zastávka autobusů 213, 125, 136, 170, 183, 197, 267 atd.)Těšit se můžete na příjemné živé akustické vystoupení hudebních skupin (např. Marek Dusil Blend, Pavel Obermajer a hosté a další.), v průběhu akce se můžete seznámit s činností společnosti KOKOZA, o.p.s., která se zabývá propagací kompostování a provozem komunitních zahrad, nejen na území Praha 11. Bude také přistaveno "bio kolo", které slouží ke svozu bioodpadu, který můžete přinést s sebou.Akce se uskuteční v rámci projektu „Zažij město jinak“, která je pod záštitou primátorky hl. města Prahy. Sousedské slavnosti Zažít město jinak letos oslaví desáté výročí své existence, buďte při tom i vy :-) Přijďte si prožít hezké nedělní odpoledne s námi, těšíme se na vás.Jiří Dohnal (jiri.dohnal@trojmezi.info) a Kateřina Procházková (katerina@kokoza.cz)

Místní organizátor

JiříDohnal775 333 608jiri.dohnal@trojmezi.info
Zobrazit lokalitu na mapě
Odkaz: trojmezi.info..

Program 20.9.

12:00GastroHIT!

Kulturní kavárna Jižní Město – Háje

Dopřejte si k poslechu hudby kávu a domácí koláče a buchty. Raději pivo nebo víno? I to pro vás budeme mít připravené :-)

12:00OstatníHIT!

KOKOZA a bio kolo

organizace KOKOZA propaguje pěstování a kompostování ve městech a na Praze 11 provozuje hned dvě komunitní zahrady (Komunitní zahradu Vidimova a Komunitní zahradu v KC Zahrada). V rámci akce bude přistaveno i "bio kolo" sloužící ke svozu domácího bioodpadu, který můžete přinést s sebou. Těšíme se tak i na vaše slupky :-)

http://www.kokoza.cz/

13:45HudbaHIT!

Marek Dusil Blend, Pavel Obermajer a hosté

Těšit se můžete na příjemné živé akustické vystoupení skupiny Marek Dusil Blend, kapely hrající muziku čerpající z rocku, folku a blues a snad i sama ze sebe:-) a Pavla Obermajera, zkušeného kytaristy, skladatele, producenta a zpěváka.