PrahaPraha 5Radlická

I letos se bude Zažij město jinak konat na Praze 5 jen pár kroků od Anděla v prostorách Radlická - kulturní sportovna.  Celý den odstartujeme lekcí jógy, po které na vás bude čekat sousedský snídaňový brunch. V rámci programu vystoupí street dancová taneční skupina AWA a Swing Busters. Obě taneční skupiny vás v průběhu dne naučí základní kroky svých tanců. Dále budete moci opravit a na růžovo nabarvit kolo, pro komunitní bikesharing Rekola.cz nebo se na chvíli zastavit a zahrát si jednu z mnoha deskových her. V případě hezkého počasí je venku k dispozici basketbal nebo ping pong. Pro nejmenší máme připravenou hromadu kříd a spoustu volného prostoru k pomalování.  O hladová břicha, nejen po sportovním výkonu, se postará Fugi a jeho vietnamské speciality. Celý den se ponese v rytmu swingu, ghetto funku, rnb a dobré nálady bez pravidel. Těší se na vás Radlická crew 

Program 19.9.

09:00Gastro

Sousedský brunch

Sobotní brunch s našimi opravdovými sousedy. 

Vstupenkou je přinést něco dobrého na zub. 

09:00Sport

Ranní jóga

Sobotní ráno začneme řádným protažením celého těla, abych měli dostatek sil na celý den. 

10:00Ostatní

My street films

Projekt My street films se zaměřil na pražské ulice, jejichž příběhy a atmosféru zachytilo více než 120 druhů přihlášených filmů. 

V průběhu dne se budete moci na několik filmů z ulice podívat. 


12:00Pro děti

Deskovky

Po celý den pro vás budou připravené nejrůznější deskové hry. 

Deskovky budou určené od nejmenších po největší, pro jednotlivce až bandu.

13:00Tanec

Swing Busters

Sobotní odpoledne se může těšit na taneční školu Swing Busters. Dva páry jejich lektorů vás naučí několik základních kroků,aby jste večer mohli být králové parketu. 

17:00Tanec

AWA- art with attitude

Hip hop basic workshop- Robinho ( Projekt AWA) 


Člen taneční skupiny Projekt AWA bude učit základy Hiphopu (steps, groove, musicality).