PrahaPraha 5Smíchov, Švédská

V sobotu 19. září proběhne 2. ročník sousedské slavnosti Zažít město jinak - Švédský stůl. Oblast u kapličky na křižovatce ulic Švédská, Zapova a U Nesypky se mezi 10. a 19. hodinou promění v místo, kde budete moci posedět a popovídat si se svými sousedy a vzájemně ochutnat své domácí speciality. Cílem akce je oživit veřejný prostor a sousedské vztahy v této lokalitě. Spodní část ulice U Nesypky (cca 80m, od kapličky před první zatáčku) budete tento den moci zažít bez aut. Je jen na Vás, jaký si tento den uděláme, proto se nápadům meze nekladou. Dorazit můžete nejen s bábovkou či domácím chlebem, ale i s grilem, s židlí i s křesílkem, s ping-pongovým stolem čistolní hrou... Těšíme se na viděnou.

Program 19.9.

10:00Pro děti

Pro děti…

pošleme netradiční pohled, namalujeme polystyrenovou hlavu maminky a tatínka, malování křídami na vozovku, trampolína a soutěže

10:00Ostatní

Směnný bazárek Švédská

Co už se Vám nehodí, může se hodit někomu jinému a naopak (máte-li zájem se zúčastnit, kontaktujte Nikolu na emailu bazarek.svedska@seznam.cz). Pozor! Jen ti, co sami něco nabízí, si budou moci něco pořídit. Tak neváhejte a zařaďte se do programu co nejrychleji.

10:00Divadlo

Den otevřených dveří ve zkušebně Dětského divadelního studia

Během dne budete moci navštívit zkušebnu Dětské divadelního studia ve Švédské ulici, k dispozici budou i lektoři studia. Čeká vás i ukázka z představení.

15:00Divadlo

Ze století do století

ukázka představení Dětského divadelního spolku

16:00Hudba

Hudební ateliér

hudební ateliér pro děti představí Martina Čabanová

17:00Tanec

Břišní tanec

18:00Hudba

Alice Bauer a Lukáš Prchal

improvizované hudební vystoupení