PrahaPraha 7Holešovice, Bubenská

Přijďte se podívat do továren a skladů naproti holešovickému Výstavišti a poznejte nepoznaná zákoutí svého sousedství! Najdete zde umění a sport, příjemné posezení a program pro všechny.Hlavní program je pro návštěvníky zdarma a všichni jste srdečně zváni!

Program 19.9.

14:00Sport

Bouldering

V Boulder Baru vám vysvětlí podstatu boulderingu – lezení, které si budete moct i vyzkoušet. Navíc vám promítneme lezecké filmy a nabídneme něco dobrého k pití a jídlu.

14:00Ostatní

Sbírka pro Hvězdný bazar

V průběhu celého dne bude probíhat sbírka oblečení pro Hvězdný bazar, tak provětrejte svůj šatník!

14:00Pro dětiHIT!

Dílny pro děti – Najdi svůj převlek!

Dětské studio Altík si pro děti připravilo hned dvě dílny zabývající se kostýmem: výtvarnou a pohybovou! Každý příchozí se bude moci vymódit, vyšňořit, hodit se do gala nebo se vystajlovat (rozuměj vytvořit si svůj vlastní kostým) a pak si ve vlastním originálním kostýmu trsnout, hejbnout bokama nebo se zavrtět (rozuměj zúčastnit se pohybové dílny) a stát se součástí Altíkovy kolekce Vymóděnej podzim na ALTA mole. S babičkami z Babi.cz si můžete uplést nový přehoz a ještě se chystají další překvapení!

14:00Sport

Workout Challenge

Ve Switch – Street Workout Fitness si budete moct zatrénovat zdarma a navíc si poměřit síly na Challenge day. 

14:00Dílny

Vyšňořte si kolo!

U Rekol si budete moct vyšňořit svoje kolo. Barvy, ozdoby, doplňky - dejte svému kolu styl! Zkušení mechanici vám pomohou s jakýmikoli technickými lapáliemi.

14:00Sport

Koloběžkování

Gizmánia nabídne půjčovnu koloběžek zdarma a k tomu rady jak na základní triky a servis.

17:00Pro dětiHIT!

Vanda Hybnerová, Lucia Kašiarová: ANGEL-ky

Děti pozveme na návštěvu k andělům – nebeská clowneska ANGEL-ky Vandy Hybnerové a Lucie Kašiarové pro malé i velké diváky v hale 23.

18:00TanecHIT!

Tančírna

Živá hudba vám k tanci bude hrát od 18:00 a od 19:00 vás roztančíme ve Studiu ALTA na oblíbené tančírně s Tanečnicí roku 2014 Martinou Hajdylou Lacovou!