PrahaPraha 7Letná, U Akademie

V sobotu 19. září se uzavře část ulice U akademie (mezi Akademií výtvarných umění a Café Lajka) a na celý den nahradí běžný provoz sousedská slavnost. Zveme vás všechny, kteří bydlíte či pracujete poblíž, přijďte mezi nás, přijďte poznat své sousedy, přijďte zažít město jinak! Budeme rádi, pokud se zúčastníte i aktivně, přinesete něco na zub nebo jinak přispějete k dobré náladě a hezkému dni. Mezi  11 - 22 hodinou se můžete těšit na dobré jídlo a pití, dílny pletení, šperku a kreslení, večerní diskusi s občany, argentinské tango i španělské flamenco, divadlo pro děti od klaunského dua Jeníček a Mařenka, koncert z Balkónu aneb Filipa Horáčka z Prohrála v kartách, Jirku Vaňka jako Singleton, kapelu Ille a jedno překvapení navíc, dále zahrají Hazuka, Ta Děfka, Limedezert, Yellow Sisters (improvizace) a další. Otevřeny budou pro vás ateliéry Akademie výtvarných umění , Klub AVU, Café Lajka a další podniky v okolí. Můžete si také s námi zahrát pink pong nebo šachy.

Program 19.9.

11:00Ostatní

home4pets

jsme holky z holešovic a letné a dalších koutů MĚSTA. podporujeme sdružení home4pets.czjsme dočasnými domovy pro opuštěné fenky, psi a štěňata. čekají u nás na svůj nový adoptivní domov. staráme se o ně a oni se starají o nás.  a o tom vám chceme říct víc. 


mimo povídání s vámi chceme ZAŽÍT ochutnávání sladkých i slaných veganských dobrot. budeme mít spoustu obojků, vodítek a hraček pro chlupáče i naháče, ručně malovaných kecek, různých placek, korálků.. a JINAK spolu budeme vytvářet ozdoby a šperky, které si rovnou odnesete. budeme malovat a tvořit.


a co tím vším? uděláte radost sobě i jim. darujete chlupáčům veterinární péči, bezednou misku a čas na to, aby se našli s přítelem na celý život.


těšíme se na vás i vaše psí kamarády. přímo na místě si vyzkoušíme, jak si se svým psem dát "high five” a jiné hravé triky  :)


11:00Ostatní

Začátek programu

Stánky s občerstvením, dílny šperk, pletení, pink pong, šachy a otevření dveří AVU (sochařské ateliéry, knihovna), EkoList.cz a Puzzle Room (hra pro všechny).

11:00Ostatní

Společenská hra s Puzzle Room

http://www.puzzleroom.cz/

11:00Sport

Jóga z obýváku

Chcete si vyzkoušet zdarma cvičit jógu podle všech našich dosud natočených videí?

Zveme všechny na tuto sobotu na akci ZAŽÍT MĚSTO JINAK! Zde společně se spřáteleným projektem KURZY Z OBÝVÁKU chystáme prezentaci našeho projektu. Budete si moct zkusit cvičit jógu a pilates podle našich videí a také okolo 17,00 proběhne živá jóga se Šárkou Soudkovou. 

Vše zdarma - jóga se Šárkou za dobrovolný příspěvek :) 

Legíny si vemte s sebou - popřípadě zapůjčíme naše :)

13:00Tanec

Tančíme na ulici

Rozehřátí v tanečním stylu a možnost se něco naučit: Argentinské tango (HaJan) a Španělské flamenco (Flamenkeria)


14:00Pro děti

Malování pro děti

Mezi 14 a 17 hodinou si budou moci děti malovat v prostorách Akademie výtvarného umění.

14:00Divadlo

Pohádka pro děti

Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky: Pohádka O třech prasátkách

15:00Hudba

Ta Děfka

Ta Děfka (koncert indie/garage)

16:00Hudba

Limedezert

Limedezert (koncert alterativní pop)

17:00Hudba

Bellamy Moon

Bellamy  Moon (koncert)

18:00Tanec

Tango a Flamenco ještě jednou

Prostor pro tanec: Argentinské tango (HaJan) a Španělské flamenco (Flamenkeria)


18:30Hudba

Balgón

Koncert z balkónu Jirky Vaňka aneb Balgón: Niceland, Filip Horáček (ex-Prohrála v kartách), Singleton, Olga z Ille, tajný host na závěr


22:00Ostatní

Končíme a z ulice se opět stává parkoviště :-(

Končíme a z ulice se opět stává parkoviště :-(