PrahaPraha 7Řezáčovo náměstí

Po loňské premiéře Zažít město jinak na Řezáčově náměstí se chystá opakování. Nebude to ale jen tak ledajaká repríza! Z minulého ročníku jsme vybrali to nejlepší a to jsme navíc doplnili dalšími (neméně kvalitními) účinkujícími. Celý den začne pozvolna jógou, před celým programem je třeba trochu se protáhnout. Postupně se náměstí rozezní hudbou od DJ’s různých věkových skupin, nebudou totiž chybět ani zástupci letenského domova pro seniory. Vedle nich náměstí roztančí alternativně-popová kapela Maella, kytaroví Paperback music nebo pěvecký sbor Imbus to vše jako doprovod k navštívení stánků s letenskými dobrotami a výrobky. Zábavu i drama uvidíme v podání folklorní taneční skupiny Bejvávalo, improvizační divadelní skupiny KIŠ a divadelního souboru Ty-já-tr. V průběhu odpoledne bude na Řezáčově náměstí možnost namalovat si vlastní obraz, vyfotit se ve fotobudce Bé FOTO, uplést si šálu nebo ponožku, zapotit se ve venkovní CrossFIT Committed tělocvičně, vyrobit si pesto s členy skupiny Zachraň jídlo a mnoho dalšího...


Sbírka pro Cestu domů

Celý den můžete nosit věci, pro které již doma nenajdete využití — Cesta domů je bude na Řezáčově náměstí prodávat dál (co neprodá na místě, to půjde později do jejich obchodu). Vydělané peníze z prodeje pak použije na financování svých uznáníhodných aktivit.

Program 19.9.

11:00Hudba

DJ Skinny Bastard

Polední kytarovky

11:00Sport

Jóga

Na začátek je třeba se trochu protáhnout

13:00Hudba

Imbus

Sbor Imbus si můžete poslechnout každé pondělí večer pod okny základní školy na Strossmayerově náměstí, kde zkouší svůj různorodý repertoár. Imbus se zaměřuje na úpravy písní na východ od středních Čech ale třeba i na hudbu ze zemí trpících válečnými konflikty.

14:00Tanec

Bejvávalo

Folklorní soubor Bejvávalo vznikl na podzim roku 2010. Setkali se zde bývalí tanečnici. kterým v srdci zůstala touha zatančit si pro radost. Věk: 30-80 let

15:00Divadlo

Ty-já-tr – dětské divadelní představení

Tyjátr - Divadelní soubor Ty-já-tr založila Radka Tesárková. Působí na stálé scéně divadla Radar a pravidelně působí také po celé Praze a ve své kategorii mladých/dtěských souborů po celé České republice.

16:00Hudba

DJ Děda

senioři z Prahy 7 pouští své oblíbené hity

17:00Hudba

Maella

alternative-pop kapela

18:00Divadlo

Improshow

 Impro show skupin KIŠ a KUD KIKS 
Čeští improvizátory vystoupí spolu se svými zahraničními kolegy ze Slovinska, kteří jsou nyní na šňůře představení po evropských městech. Můžete se těšit na nepřipravené scénky, které budou hráči vytvářet na divácká témata, všeobecnou pohodu a krkolomnou taškařici. Představení bude napůl v češtině a napůl v angličtině.

19:00Hudba

Paperback

jazz, funky a pop kapela z Letné

20:00Hudba

DJs Krek & Mikael

electroswing

22:00

Zvonec

KONEC