Roudnice nad LabemRoudnice nad LabemRoudnice nad Labem

Zavřete oči a představte si, jak by naše město vypadalo bez aut. Alespoň na jeden jediný den, alespoň v jedné jediné části. Bezautomobilovou utopii proměníme v realitu 19. 9.2015. V rámci jednodenní akce ZAŽÍT ROUDNICI JINAK oživíme sedm zón našeho města nadupaným programem z oblasti kultury, sportu, vzdělávání a gastronomie. Workshopy, kreativní dílny, lekce acrojógy, slackline, longboardy, koloběžky, elektrokola, kola, indoboard, pilates, fitmamky, stolní fotbálek, poledance, basket, žonglování, minitenis, módní přehlídka, výstavy fotografií, zpívánky, pohádky, tancovačky, koncerty, pikniky, grilovačky, soutěže, jazykový koutek, pilates, zábavné čtení. To je jen namátkový seznam aktivit, kterými Roudnici zpestříme. Přijďte potkat sousedy, vyměnit kytku či knížku a ochutnat bábovky našich babiček na místo, kde je běžně automobilový frmol. Je čas neztrácet čas a konečně zažít Roudnici jinak - se sousedy a bez aut.

Připravujeme sedm různorodých zón*:

  • Karel
  • Kostel
  • Grilzóna
  • Sportzóna
  • Základna
  • Parkoviště
  • Dvůr

Místní organizátor

RichardČervený723 829 267richard.cerveny@gmail.com
Odkaz: www.zazitroudnicijinak.cz..

Další lokality

Program 19.9.

10:00Gastro

Soutěž o nejlepší bábovku

Jak moc je Tvoje babička ve formě? Taky umí tu nejlepší bábovku na světě? A nezasloužila by si titul BÁBOVKOVÁ KRÁLOVNA? Přihlašování do naší SOUTĚŽE je možné do 15.9.2015 v komentářích pod příspěvkem. Součástí přihlášky musí být jméno babičky a přesné složení bábovky. O výherkyni titulu rozhodnou účastníci akce ZAŽÍT ROUDNICI JINAK v rámci degustace.

Pokud Tvoje babička bábovku neumí, tak nezoufej, oblékni kabát porotce a přijď posoudit výtvory ostatních babiček na ZAŽÍT ROUDNICI JINAK.

10:00Hudba

Hudba music

Špígr

Dan

Martin Ostrochovský

Peťan

Neu Brothers

Wild Roses

WYNN

Louty

Vašek Rus

...

10:00Ostatní

Výstava Vize pro město Roudnici nad Labem

Výstava prací studentů FA TU v Liberci, kteří zpracovali urbanistickou vizi města.

10:00Ostatní

Zažít Roudnici jinak

V sobotu 19. 9. 2015 ožije naše město na velmi netradičních místech. Workshopy, kreativní dílny, lekce jógy, slackline, longboardy, přehlídka, výstava fotografií, zpívánky, pohádky, tancovačky, koncerty, pikniky. Přijďte se potkat se sousedy a ochutnat bábovky našich babiček na místo, kde je běžně automobilový frmol. Je čas neztrácet čas a konečně zažít Roudnici jinak - bez aut.

Lokální partneři